Dodany: 2013-01-08 08:53:55
 

Kruk. Zagadka zbrodniZbrodnia ma wiele twarzy. Na pewno wiele z nich zostało uchwyconych w filmy online. Na przestrzeni lat zbiory filmy online rosły w tempie zachwycającym.

Z biegiem czasu pojawiają się nowe filmy lub kontynuacje starych pomysłów w nieco zmodyfikowanej odsłonie czego dowodzi film Kruk.

 

Zagadka zbrodni. Widzimy tam zagadkę kryminalną, morderca lubi zostawiać w miejscu zbrodni utwory literackie i muzyczne. Na ich kanwie planuje nowe zbrodnie, coraz to więcej jest trupów i pytań bez odpowiedzi. Odnalezienie właściwego rozwiązania dla mordercy i samo zdemaskowanie go nie jest takie łatwe jakby się mogło wydawać. Potrzeba czasu i odpowiedzi na wiele pytań, stale pozostających otwartymi.

 

Akcja w filmie jest wciągająca a zagadka coraz bardziej misterna i tajemnicza, im bliżej do odpowiedzi tym niebezpieczniej. Warto wytrzymać to napięcie by przekonać się na własne oczy o tym jak może wyglądać zbrodnia w kolejnej odsłonie przygód Kruka. Nie jest to najbardziej efektywna część, ale jest naprawdę wciągająca..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kruk. Zagadka zbrodni
Nick: