Dodany: 2013-01-08 08:55:36

 

Singielka z L.A.Filmy online to często kino masowe, nastawione na masowego odbiorcę. Dawniej kobiety nie były brane pod uwagę podczas tworzenia filmów, ale teraz jest inaczej gust kobiecy jest równorzędnie ważny co męski.

 

W filmy online przebija się to najczęściej, widać to po filmach takich jak film Singielka z L.A. W tej produkcji widzimy młodą i piękną dziewczynę samotnie mieszkającą w Los Angeles, pragnie znaleźć miłość swojego życia. Podążając tym barwnym szlakiem randek napotyka różne przygody miłosne. Tak to wszystko wygląda, z czasem zaczyna się jej wydawać, że miłość w mieście aniołów nie jest możliwa.

 

Zawodowo zajmuje się fotografią, i pracuje w tym zawodzie. Kino jest tu na najwyższym poziomie, o ile ktoś ma upodobania w komediach miłosnych. To kino dla pań jest tu wszystko czego potrzebują do satysfakcji i sukcesu, niczego tu nie brakuje. Oczekiwania jakie stoją przed filmem są przeważnie kreowane przez gusta odbiorców. Film nie jest niezwykły, ale można przyjemnie spędzić czas jeśli jest się przeciętną kobietą.Dodaj nowy komentarz do artykułu Singielka z L.A.
Nick: