Dodany: 2013-01-08 08:57:17

 

Dziennik cwaniaczka 3Kino familijne od czasu do czasu trafia do filmy online. Jest na nie jakieś zapotrzebowanie, nie zawsze duże, ale często stabilne. Dlatego raz na jakiś czas do grona filmy online trafiają filmy rodzinne.

 

Wśród produkcji na ten rok pojawił się film Dziennik cwaniaczka 3. jest w nim poruszany problem doskonale znany dzieciom i ich rodzicom, mianowicie wakacje. W wakacje dzieci nie wiedzą co mają ze sobą zrobić, więc robią głupoty i ładują się w kłopoty. Nie bohater ego filmu on jest inny ma dokładnie zaplanowane wakacje i głównym punktem tego planu jest wyjazd.

 

Tuż przed rozpoczęciem wakacji okazuje się, że wyjazd nie dojdzie do skutku. Teraz wszystkie plany muszą być anulowane i trzeba je poukładać na nowo. Przemyślenie sprawy i dokonanie rewizji nie jest takie trudne jak się okazuje, pośród tak licznego towarzystwa sprawa wydaje się bardzo łatwa do rozstrzygnięcia. Spontaniczność rozwiązuje problem wakacji. I wszystko kończy się jak zwykle bardzo dobrze jak to zazwyczaj bywa w tych produkcjach.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dziennik cwaniaczka 3
Nick: