Dodany: 2013-01-08 09:02:41

 

Brzemię złaLista gatunków jakie są w gronie filmy online jest bardzo duża. W szeregach filmy online mamy całe mnóstwo thrillerów. Rzadko, który jest dobry albo rewelacyjny. O to jest niebywale trudno, w obecnym roku nakręcono film Brzemię zła .

 

Jest to thriller jakich widzieliśmy już wiele. Pewna pani detektyw staje wobec smutnej i tragicznej sytuacji, jej mąż zmarł wskutek obrażeń zadanych mu przez napastnika. Morderca staje się obsesją pani detektyw. Jak się nagle okazuje ktoś porywa córkę senatora, pani detektyw zostaje skierowana do rozwiązania tej sprawy. Jak się nagle okazuje, porywacz to prawdopodobnie morderca jej męża.

 

Teraz pani detektyw łapie silną motywację do złapania mordercy, personalne uczucia i przesłanki mogą okazać się niebezpieczne, emocje tłumią myślenie. Co w pracy detektywa jest bardzo groźne i śmiertelne w skutkach. Warto tego unikać za wszelką cenę. Akcja w filmie trwa dosyć długo, ale nie jest przeciągnięta, film jest mocno przeciętny i przewidywalny brak tu większych zaskoczeń..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Brzemię zła
Nick: