Dodany: 2013-01-08 09:18:18

 

Atlas chmurFilmy online to opowieść na miarę naszych marzeń. To historia ludzkości pokazana na wiele sposobów i budząca zadowolenie u większości osób chcących oddać się marzeniom. Ich realizacja jest często bardzo trudna i wymaga wielu wyrzeczeń.

 

W filmy online to często baśniowe ekranizacje, w film Atlas chmur jest nieco inaczej jest to ekranizacja epopei słynnego autora. Czytany na całym świecie szanowany dość powszechnie, teraz jego dzieło jest ukazywane na szklanym ekranie.

 

Czy osiągnie równie duży sukces? Tego nie wiadomo, okaże się za jakiś czas. Jest to film przedstawiający jak zmieniają się czasy i dzieje świat z różnych perspektyw i widoków. Jak kształtuje się historia, przyszłość i teraźniejszość oraz jak wszystkie te czasy wpływają na siebie jednocześnie. To niesamowita opowieść będąca podróżą dookoła świata przez losy ludzkości. Przedstawione są wydarzenia z różnych okresów ram czasowych. W kolejnych odstępach możemy dostrzec jak zmienia się nasza planeta i ludzi pod wpływem swojego postępowania.Dodaj nowy komentarz do artykułu Atlas chmur
Nick: