Dodany: 2013-02-15 10:45:54
 

Poradnik pozytywnego myśleniaFilm poradnik pozytywnego myślenia to film opowiadający o chłopaku, który pewnego dnia traci nad sobą kontrolę i napada na kochanka swojej żony poważnie go uszkadzając, trafia do szpitala psychiatrycznego gdzie stwierdzono u niego chorobę powodującą u niego nie panowanie nad emocjami i nad samym osoba, staje się potocznie mówiąc dwubiegunowcem.

 

film Poradnik pozytywnego myślenia to opowieść o tym, jak chłopak wraca z leczenia do domu rodzinnego jednak okazuje się, że jego żona odeszła, nie chce go znać, a rodzice nie do końca radzą sobie z tą sytuacją bojąc się o syna, ale i o to co powiedzą sąsiedzi. Film poradnik pozytywnego myślenia zmienia swój bieg, kiedy w filmie pojawia się nowa przyjaciółka naszego głównego bohatera, którą z bohaterem łączy to, że ona również uważana jest za taką, która nie potrafi poradzić sobie z życiem, która jest słaba psychicznie, a nawet lekko inna niż wszyscy.

 

filmy online tego typu to doskonała zabawa dla tych, którzy lubią zestawienia filmów zabawnych z filmami, które dodatkowo cieszą, bo są inne niż wszystkie. To co ważne przede wszystkim to w tym filmie wątek pozytywnego myślenia o samym sobie. filmy online jak ten tu prezentowany podbudowują na duchu każdego, kto czuje się podłamany, ale film ten bawi również momentami do łez każdego, kto początkowo myślał, że film poruszy inne sytuacje życiowe i poważne problemy.Dodaj nowy komentarz do artykułu Poradnik pozytywnego myślenia
Nick: