Dodany: 2013-02-15 10:49:39

 

DjangoFilm django to film, który stworzył popularny i znany ze swojego niecodziennego spojrzenia na kino reżyser – tarantino. Film django to opowieść o niewolniku w czasie kiedy czarnoskórzy w Ameryce traktowani byli jak zwierzęta.

 

Ten jednak niewolnik trafia w ręce łowcy głów, który potrzebuje jego pomocy, a przy tym szybko się z nim zaprzyjaźnia dając mu wolność i obiecując odzyskanie żony. film Django, jak filmy online przygodowe tarantino – to film, który ma wiele wątków i szybkich zwrotów akcji, jednak doskonale zachowany został charakter filmu, który jest tradycyjny dla tego właśnie reżysera. filmy online tarantino trzeba lubić jeśli chce się je zrozumieć i na odwrót.

 

Film django pokazuje, jak uważany za niewolnika mężczyzna potrafi walczyć o swoje, jak mądrym, odważnym i bystrym w świecie bogatych – potrafi być. To również film o tym, jak stereotypy potrafią zostać zabite podczas jednego strzału. Film pokazuje nieco inne spojrzenie na problem niewolnictwa, a także na problem radzenia sobie z prześladowaniem. Film polecamy każdemu , kto ma ochotę zobaczyć coś zupełnie innego niż to co mamy okazję oglądać na co dzień w kinach i filmach jak filmy online..Dodaj nowy komentarz do artykułu Django
Nick: