Dodany: 2013-02-15 10:51:26

 

NiemożliweFilm niemożliwe to film, który opowiada o rodzinie, która wybiera się na wymarzone przez nią wakacje. Rodzina jest szczęśliwa, bo wiecznie pracujący ojciec znalazł czas dla swoich 3 synów i żony, by wspólnie wyjechać i choć na chwilę zapomnieć o pracy. Okazuje się jednak, że piękna wyspa i cudowne wakacje zamieniają się w dramat.

 

Film niemożliwe pokazuje dramat ludzi, którzy przebywali na Tajlandii w momencie, kiedy nawiedziło ją tsunami. film Niemożliwe to opowieść o tym, jak główni bohaterowie, a więc rodzina, któa przyjechała tu na wczasy – walczy o życie swoje, ale i innych, jak pomaga innym, podczas gdy sytuacja rodzinna ich samych nie wygląda kolorowo.

 

filmy online katastroficzne mają to do siebie, że wywołują na plecach chyba każdego z nas coś w rodzaju dreszczy ze strachu i jednocześnie smutku, bo szybko zdajemy sobie sprawę z tego, że przecież ta historia wydarzyła się naprawdę i wiele osób zginęło w taki sposób jaki ukazany jest na ekranie. filmy online przerażają często swoją realistyczną wersją, przez co wielu z nas zwyczajnie boi się takich filmów. Ten film zdecydowanie zachęca do refleksji, strachu, ale i chęci walki o siebie, rodzinę i swoje życie na co dzień, bo przecież nie wiadomo, jaki los czeka nas choćby za chwilę.Dodaj nowy komentarz do artykułu Niemożliwe
Nick: