Dodany: 2013-02-15 11:04:50

 

ProtektorFilm protektor to opowieść o niezwykłej przyjaźni pomiędzy małą dziewczynką a dorosłym mężczyzną, która rodzi się w momencie, kiedy mężczyzna ratuje dziewczynkę z rąk mafii, która wcześniej zatruła mu życie.

 

film Protektor to film, który opowiada o tym, jak trudno jest uciec od przeszłości o czym przekonuje się nasz główny bohater. Film protektor jak filmy online tego gatunku to trafiona strzelanka, walka i mafijne porachunki, ale również odwaga i wspólna walka o życie. Film ten jak filmy online, które traktują o walce z niebezpiecznym przeciwnikiem – trafia do mas, niezależnie od wieku, czy upodobań, nawet do kobiet, które kochają komedie romantyczne.

 

W tym filmie każdy znajdzie coś dla siebie. Jest miłość, odwaga, jest dzielenie się czymś ważnym, jest wreszcie odpowiedzialność za innych i chęć zemsty, a więc wszystkie uczucia, które wzbudzają emocje i sprawiają, że widz również przekonuje się do tego, że to jest film dla niego. Granie na emocjach i zasady dotyczące właśnie tego typu filmów – sprawdzają się dziś w kinie amerykańskim, a coraz częściej również w polskim kinie, o czym można się przekonać na co dzień oglądając polskie produkcje kinowe i filmowe.Dodaj nowy komentarz do artykułu Protektor
Nick: