Dodany: 2013-02-15 11:08:58
 

Igrzyska śmierciCo by się wydarzyło, kiedy świat zmieniłby się w podzielone sektory, pomiędzy którymi trwała by wieczna walka, a różnice pomiędzy nami wszystkimi stałyby się tak wielkie, że nie dałoby się ich przeskoczyć?

 

film Igrzyska śmierci, podobnie jak inne filmy online traktujące o podobnych sprawach – opowiada o tym, jak na terenie byłych stanów zjednoczonych powstaje pole, na którym podzielono na dystrykty konkretne dzielnice, które zamieszkiwane są przez ludzi, którzy ponownie, jak przodkowie chodzą w łachmanach polują na zwierzynę dziką, by móc jeść i ubrać się, a świat obserwują z perspektywy jedzenie i walki o przeżycie.

 

filmy online tego typu mają ostatnimi czasy wzięcie z jednego, prostego powodu. Coraz częściej – zastanawiamy się czy taki scenariusz nie jest możliwym w naszym świcie, gdzie już sami podobnie jak film igrzyska śmierci tworzymy dystrykty tyle tylko, że nie są one widoczne. Sami dzielimy się na dystrykty i sami urządzamy sobie walki pomiędzy sobą, często również na śmierć i życie. To właśnie takie walki i takie nastawienie sprawia, że większość z nas uważa, że film igrzyska śmierci jest bardzo realny. filmy online należy więc brać poważnie, bo co się stanie jeśli i my zostaniemy kiedyś wytypowani do walki o własne życie?.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Igrzyska śmierci
Nick: