Dodany: 2013-02-15 11:11:17

 

LincolnFilm lincoln to coś w rodzaju rozliczenia się lincolna ze światem mimo że już dawno nie ma go wśród żywych. film Lincoln to opowieść o tym, jak trudne role przyszło mu grać w świecie, który nie był gotowy na zmiany, reformy i zupełnie inne spojrzenia na potencjał gospodarczy.

Film lincoln to jednak coś więcej. To coś w rodzaju wyciągnięcia jego polityki przez wzgląd na to, jakim był człowiekiem prywatnie, jak działał i jak udawało mu się jednać sobie ludzi. Film lincoln jak filmy online historyczne – pokazuje kawał historii świata, który stał się zależny od usa.

 

Film skupia się na prawdziwych dramatach, na trudnych decyzjach i traktuje o tym wszystkim, czego do tej pory nie mówiło się głośno, również o słabościach lincolna. Jak bardzo lincoln dał się we znaki jednym, by pomóc drugim, jakiej polityki bał się najbardziej , a od jakiej nie stronił? Czego wymagał od siebie i swoich przełożonych i w końcu jakim typem człowieka był? Tego wszystkiego dowiecie się oglądając film o tym niezwykłym w historii całego świata człowieku-prezydencie.Dodaj nowy komentarz do artykułu Lincoln
Nick: