Dodany: 2013-02-15 11:12:52

 

Operacja ArgoFilmy online, które kochamy najbardziej to te, które pokazują, że świat nawet w tych najgorszych swoich kwestiach jest do pokonania, ale i nie jest taki straszny jakim go malują i z każdej nawet najgorszej sytuacji jest wyjcie.

 

film Operacja Argo opowiada właśnie o tym, jak ten świat na chwilę załamał się 4 Amerykanów, którzy utknęli w Iranie w czasie kiedy w 1979 budziła się tam prawdziwa rewolucja i miejsca dla Amerykanów nie było, tym bardziej jeśli byli to amerykański urzędnicy.

 

Film operacja argo to film, który opowiada o bardzo skomplikowanym o długo przygotowywanym procesie odbicia Amerykanów tak, by Irańczycy nie zdołali się zorientować. filmy online jak operacja argo zasługują na miano filmów, które do ostatniego momentu trzymają w ogromym napięciu chyba każdego, kto skusił się na obejrzenie tego doskonałego, opartego na faktach filmu. filmy online jak operacja argo tym chętniej się ogląda, że cała akcja w 100 procentach przebiegła pomyślnie, a dopiero niedawno akta te sprawy w Usa upubliczniono, by można było między innymi dostrzec jakim bohaterem był ten, kto wyprowadził z Iranu Amerykanów, którym groziła tam śmierć przez męczarnie.Dodaj nowy komentarz do artykułu Operacja Argo
Nick: