Dodany: 2013-02-15 11:17:16

 

TedFilmy online komediowe jak film ted przekazują nam przede wszystkim zasadę, że w życiu nic nie jest proste, jednak o wszystko możemy zawalczyć. Film ted to film, który skupia się akurat na walce o przyjaźń, która staje się zagrożona.

 

Film ted opowiada o tym, jak młody chłopak wyrasta , a wraz z nim miś, który towarzyszył mu przez całe dzieciństwo. To właśnie miś o imieniu ted, był dla chłopaka wsparciem, kiedy nie miał żadnych przyjaciół. film Ted pokazuje jednak, że ta przyjaźń z czasem robi się niewygodna dla dorosłego już mężczyzny, który chciałby założyć rodzinę i mieć dzieci, a jego partnerka nie widzi sensu zakładania rodziny z kimś, kto nadal śpi z pluszowym misiek.

 

filmy online oparte na takich nieco fantastycznych kryteriach, to filmy, do których musimy podejść jak do komedii, która nie ma w sobie prawdziwości, ale pokazuje prawdziwość uczuć i często zachowań naszych w stosunku do innych. filmy online jak film ted pokazują również , że filmy komediowe mają jakieś większe przesłanie, czy sens, tyle tylko, że należy to dostrzec, choć w tym filmie nie trzeba się na tym specjalnie skupiać. Film polecamy widzowi dorosłemu z racji tego, że opisuje on często życie bardzo kawalerskie zarówno misia jak i naszego głównego bohatera.Dodaj nowy komentarz do artykułu Ted
Nick: