Dodany: 2013-02-15 11:18:55

 

Baby BluesFilm baby blues to kolejny po galeriankach film opierający się na życiu teraźniejszych nastolatków. To kolejne również ujęcie problemu społecznego, który ujawniła Rosłaniec w swoim filmie. Film baby blues nijak się ma do tego zjawiska, którym jest baby blues przy narodzinach dziecka dorosłej kobiety.

 

W tym przypadku film baby blues to bardziej dramat młodej dziewczyny, która tego dramatu nie zauważa, po narodzinach dziecka czuje się wciąż na tyle wolna, że zapomina o tym w jakiej sytuacji się znalazła. film,baby-blues-baby-blues-2008,1234.html jak filmy online , które również mówią o problemach nastolatków często łapie za serce widownię, a część widzów jest w szoku, że rzeczywiście nastolatki dziś mogą mieć takie pojęcie, czy też jego brak o życiu i sprawach dorosłych.

 

filmy online o nastolatkach zawsze wzbudzają kontrowersję i wiele emocji. W tym filmie, jakim jest film baby blues nie ma oczywiście wyjątku – tu również jest masa emocji, skrajnych, które często nie mają ze sobą wiele wspólnego. Film polecamy głównie tym, którzy lubią filmy o prawdziwych historiach, czy też napisane na podstawie obserwacji rzeczywistości, a w tym przypadku mamy do czynienia właśnie z czymś takim. Jeśli więc jesteście ciekawi, jak radzi sobie nastoletnia matka imprezowiczka – koniecznie obejrzyjcie ten film.Dodaj nowy komentarz do artykułu Baby Blues
Nick: