Dodany: 2013-02-15 12:11:40

 

Wróg numer jedenFilm wróg numer jeden to zapis historii, które miały miejsce naprawdę i o których mówił cały świat. Film wróg numer jeden to film, który opowiada historię powstania i działalności grupy zajmującej się walką o zaprzestanie walk zbrojnych i konfliktów między krajami, a także zaprzestania prześladowań ludzi.

 

film Wróg numer jeden to film należący do grupy filmy online dokumentalne, które można oglądać wielokrotnie w kronikach historycznych, tylko w tym przypadku oglądamy niejako zapis realistyczny, ale i pokazujący to, co na podstawie tych zapisów powstało.

 

Film wróg numer jeden jako należący do filmy online pokazuje w wyrazisty sposób z czym walczy grupa anarchistyczna, o której opowiada ten film, a także jaki jest ich cel i główna broń. filmy online pokazują też, jak można by temu, co się dzieje zapobiec, jednak jak twierdzą sami członkowie grupy – świat jest tak straszny, tak pełen wojen, że tylko tymi samymi sposobami można zwrócić uwagę tych, którzy mogą i mają prawo coś z tym zrobić. Filmy polecamy tym, którzy mają chęć obejrzenia czegoś, co jest prawdziwe, ale i czegoś, co może być momentami zatrważające. Jeśli jednak jesteście w stanie obejrzeć taki film, który z pewnością zostawi w was cząstkę siebie – zachęcamy do obejrzenia właśnie tego filmu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wróg numer jeden
Nick: