Dodany: 2013-02-15 12:33:12

 

SinisterFilmy online , które wywołują strach w widzach to wciąż najlepiej zarabiające filmy w kinie. Dlatego też to właśnie takie filmy online wciąż powstają i zmieniają jedynie aktorów, bo wciąż mamy wrażenie, że fabuła każdego z tych filmów jest taka sama. Film sinister to jeden z tych filmów, który powstał w ostatnim czasie i był zapowiadany jako film, który mrozi krew w żyłach.

 

Czy tak rzeczywiście jest to należałoby się przekonać samodzielnie. Film sinister jak filmy online o tej samej tematyce to przede wszystkim film, który ma za zadanie spełnić wymogi horroru – dobrze się sprzedać i zapełnić tym samym pełne sale kinowe. film Sinister to filmy online, które zaczynają się nieco kopiować. Z roku na rok powstają niemal takie same filmy, w których stałym elementem jest stary dom, w którym straszy, w którym doszło do zabójstwa, czy też nie wiadomo do czego doszło, wiadomo jednak, że do czego strasznego.

 

Takie filmy online męczą widza, jednak jeśli jest inaczej to mimo wszystko można ten film obejrzeć. Film skupia się na rodzinie, która wprowadza się do starego domu i okazuje się, że na strychu znajduje się nagranie na którym widać jak po kolei umierają tu ludzie z rąk istoty, którą ciężko jest zidentyfikować. Szybko okazuje się, że nowym lokatorom domu grozi to samo..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Sinister
Nick: