Dodany: 2013-02-15 12:36:45

 

Piła mechanicznaFilmy, które nader wszystko irytują w kinie amerykański to te, które wciąż są powtarzane jak mantra, te które na wzór innych przynoszących sukces też chcą mimo wszystko taki sukces osiągnąć. film Piła mechaniczna jest przykładem takiego filmu, który miał przynieść sukces tylko dlatego, że miał to być kolejny film na wzór dawnej piły, przed którą każdy widz drżał i zastanawiał się , kiedy będzie następna część tego kultowego już niemal filmu.

 

Film piła mechaniczna to zdaniem wielu osób zajmujących się kinematografia kolejna z wielu podróbek dobrych filmów, które kiedyś powstały. filmy online , które powstają na zasadach ściągnięcia wątku z innego filmu nie mają racji bytu w kinie, które zasługuje na uwagę. filmy online jak piła mechaniczna to film, który ma za zadanie tytułem przyciągnąć do kin tych wszystkich, którzy chcą obejrzeć coś co przypomni im stary, dobry film o pile. Jednak w tym przypadku nie ma o czymś takim mowy, bo każdy kto lubił klasykę gatunku wie, że ten film nie dorasta temu kultowemu do pięt.

 

filmy online dlatego też powinny być zawsze , jeśli już robione są na zasadzie tego samego wątku czy nawiązania – o innym tytule, nawet takim który nie będzie w żaden sposób nawiązywał do starego filmu. Filmy online mają to do siebie, że zawsze porównywane są z innymi i ta piła z innymi, które kiedyś powstały nie może się równać. To ważne, by film był również zaskakujący w tym przypadku nie ma nawet o tym mowy, bo widz od razu wie, że piła mechaniczna będzie w roli głównej i tym samym oczekuje tego wątku, a kiedy ten się pojawia widz jest zwyczajnie zawiedziony..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Piła mechaniczna
Nick: