Dodany: 2013-02-15 12:39:33

 

Kon-TikiFilmy online jak film kon-tiki polecany jest przez wszystkie fora dla miłośników filmów przygodowych. Rzeczywiście filmy online przygodowe jak kon-tiki to doskonała produkcja traktująca nie tylko o niezwykłej, niemal niemożliwej wyprawie, ale również o tym, jak może ona wiele wnieść do dotychczasowej nauki i sposobu myślenia wielu z nas.

 

filmy online jak film Kon-Tiki to przede wszystkim coś ciekawego, innego, nie jest to film, który ma być wielką produkcją, to film, który ma zainteresować i wzbudzić pewne podejrzenia, że wiele z tych odkryć, o których się dziś uczymy może być nieprawda. Film kon-tiki opowiada o tym, że grupka ludzi na tratwie jest w stanie udowodnić, że wyspy na oceanie spokojnym mogły być odkryte w inny sposób i być zamieszkiwane znacznie wcześniej, niż jest to zapisane w historii.

 

filmy online tego typu poza emocjami, czy ciekawymi wydarzeniami dają więc dodatkowo jeszcze coś, co lubimy najbardziej – wiedzę, która jest prawdziwa, nie wymyślona w filmie i ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Takie filmy polecamy, bo mają one wartość dodaną, którą dzisiejszym kinie bardzo trudno..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kon-Tiki
Nick: