Dodany: 2013-02-15 12:48:11

 

Odwróceni zakochaniFilm odwróceni zakochani to jak pojawia się w komentarzach tych, którzy zdołali przebrnąć przez ten film – coś dla tych, którzy nie chcą obejrzeć komedii romantycznej, ale chętnie przyjrzą się filmom, które mają w sumie ten sam wątek, temat tyle, że zrobiony jest w innym, ciekawszym czasie i miejscu.

 

W filmie, jakim jest film Odwróceni zakochani właściwie ciężko jest mówić o jedności czasu i miejsca, bo należy on do tych filmy online, które nie mają spójności w wątkach, a nawet wątek miłości jest niejako podzielony, bo każda z osób żyje w innym świecie, w innej przestrzeni i oprócz uczucia nie łączy ich nic. filmy online tego typu to najczęściej przenośnie i w tym filmie rzeczywiście takiej należy się doszukiwać.

 

Chodzi przede wszystkim o to, by odnaleźć w tym odpowiedź na pytanie, co jest w stanie znieść miłość i jakie przeszkody jest w stanie pokonać, byle tylko miłość ta zwyciężyła i mogła trwać. Film ten pokazuje więc, że każdy z nas jest w stanie tak naprawdę wszystko przetrwać pod warunkiem, że jest w stanie zawalczyć o miłość i to, czego ona wymaga. Film podbudowuje i pokazuje, że miłość nie jest prosta i nigdy nie będzie. Najważniejsze to jednak sprawić, by mogła trwać na przekór wszystkiemu. Wtedy można mówić o prawdziwej, oddanej miłości.Dodaj nowy komentarz do artykułu Odwróceni zakochani
Nick: