Dodany: 2013-02-15 13:13:59

 

LotFilmy online, które kochamy najbardziej to te, które dobrze się kończą, takie w których jasny jest dalszy ciąg, który nas nie przeraża, a także nad którym panujemy. Tak nie jest w przypadku filmu jakim jest film lot, który mimo wszystko strasznie przypadł widzom do gustu. film Lot to przede wszystkim opowieść o tym, jak bohater narodowy szybko może stać się nagle kimś, na którego nikt nie chce spojrzeć na ulicy.

 

Film lot jak filmy online przypomina nam historię naszego kapitana wrony, który również wylądował idealnie, ratując cały samolot i wszystkich pasażerów, jednak szybko okazało się, że przez jego nieuwagę, postawienie teczki tam gdzie nie powinien nie został zauważony dodatkowy przycisk do wysuwania podwozia. Film lot trochę przypomina nam te sytuację, bo kiedy emocje po idealnym lądowaniu opadają i miano bohatera już zostało przyłatane takiemu pilotowi, nagle zaczyna się szukanie dziury w całym, by tą oznakę bohatera szybko osobie pilota zabrać.

 

Film lot polecamy bo to doskonały film z doskonałą obsadą. filmy online tego typu uczą nas nie tylko tego, jak szybko można stracić wszystko przez swoje lekceważące zachowanie, ale również uczy nas tego, że nie jesteśmy panem i władcą i zawsze musimy mieć wobec siebie więcej pokory to zawsze jest słuszne wyjście, dla każdego z nas niezależnie od profesji.Dodaj nowy komentarz do artykułu Lot
Nick: