Dodany: 2013-02-15 13:41:08
 

YumaFilm yuma to film, który ma za zadanie przedstawić nam historię młodych ludzi, którzy musieli w latach popeerelowskich poradzić sobie z zastaną rzeczywistością.

 

film Yuma opowiada o tym, jak młodzi ludzie chcą markowych ciuchów i wycieczek, a także dobrych gadżetów, takich jak na filmach a nie mają na to pieniędzy. Dlatego też wykorzystując swój spryt postanawiają zająć się drobnymi kradzieżami.

 

Te kradzieże przynoszą im spore zyski, jednak z czasem chcą więcej. Kiedy jednak wchodzą na rynek złodziei zawodowych, naruszają terytorium mafii, która nie wybacza. filmy online polskie, jak to polski, mają w sobie zawsze sporo zabawy w policjantów i złodziei i w tym przypadku również nie jest inaczej. Tym razem jednak zabawa, zaczyna się wymykać spod kontroli, bo kiedy chłopcami zaczyna interesować się mafia – wpadają w poważne tarapaty i muszą zacząć walczyć nie tylko o życie, ale i życie swoich bliskich. filmy online tego typu polecamy miłośnikom gatunku, bo naprawdę warto.Dodaj nowy komentarz do artykułu Yuma
Nick: