Dodany: 2013-02-22 13:06:41
 

Piła mechanicznaPewna dziewczyna wraz ze swoim chłopakiem wyrusza w podróż do Teksasu. Pytanie co ich tam ściąga na pewno nie filmy online. Jak się potem okazuje w film Piła mechaniczna chodzi o spadek.

 

Rodzinne relacje nieraz są tematem przewodnim w filmy online tym razem jednak wcale nie o to chodzi. Po przybyciu na miejsce dziewczyna poznaje swojego kuzyna, który jest lekko dziwny inny niż wszyscy. Jak się niedługo potem okazuje skrywa on przed całym światem tajemnicę i t bardzo wielką. Niestety na nieszczęście przybyszy owa tajemnica nie jest miła ani przyjemna.

 

Akcja horroru zaczyna się na dobre można śmiało liczyć na oklaski za sceny walk i bitew. Przerażająca masakra tytułową piłą mechaniczną przysporzy nam wymiotów i nieprzespanych nocy. Zatem możemy zapomnieć o szczęściu i cudowny zakończeniu nic z tych rzeczy tu czeka nas tylko krwawa masakra i trupy padające na prawo i lewo. Jak na horror to film nie odbiega od tego co typowe w tym gatunku. Jest on schematycznie skonstruowaną historią nie wywołującą żadnych większych emocji ani podniecenia.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Piła mechaniczna
Nick: