Dodany: 2013-02-22 13:12:13

 

Kill’em AllBijatyki są odmianą kina akcji, ale równie popularną i chętnie wybieraną co tradycyjne strzelaniny w filmy online nie brakuje tego typu pomysłów. Większość produkcji z grona filmy online jest dedykowana właśnie osobom szukającym tego typu bezmyślnej rozrywki.

 

Kolejną odsłoną tego typu przygód jest także film Kill'em All idealnie wpisuje się w tą tendencję i obraz. Niczym dosłownie nie wyróżnia się od wszystkich pozostałych filmów z tego gatunku. Co się tam dzieje?

 

Porywani są kolejni dobrze bijący się karatecy. Wszyscy znajdują się bunkrze podziemnym i są zmuszeni do walk na śmierć i życie. Najlepsi przetrwają i odzyskają wolność, zawodnicy jednak postanawiają się zbuntować jak to w tego typu historiach bywa. Ich bunt musi poradzić sobie z kimś kto stoi za tym całym przedsięwzięciem. To człowiek o dziwnym pseudonimie wężogłowy. Po chińsku brzmi to nieco inaczej, ale postać postacią namiesza jeszcze sporo w tej jakże rozwijającej się historii. Dynamika zmian jest bardzo duża a akcja nie zwalnia tempa nawet na chwilę.Dodaj nowy komentarz do artykułu Kill’em All
Nick: