Dodany: 2013-02-22 13:33:56

 

Prezent ślubnyDoskonałą okazją do zapoznania rodziny jest ślub i wesele przekonuje nas o tym akcja wielu filmy online. Zdecydowana większość spośród filmy online nie opiera się tylko na samej historii. Wiele z nich pozostaje czymś więcej stanowią przekaz i przesłanie kiedy dotykają ważnych spraw.

 

Takim filmem na pewno nie jest film Prezent ślubny. Jego akcja toczy się wokół wesela i przygotowań do niego. W środku zawirowania mamy pana młodego, który do tej pory był wielkim luzakiem. Rodzina panny młodej jest dość osobliwa przyszła teściowa chce by konie na weselu były przebrane za jednorożce. A to tylko jeden z szalonych pomysłów mamusi.

 

W całe przedsięwzięcie bohater angażuje swojego brata, który z kolei postanawia nagrywać przygotowania i zrobić z tego prawdziwy hit kinematograficzny. Wszystko toczy się swoim życiem a brat coraz lepiej dogaduje się z panną młodą, bowiem jest to dziewczyna, którą zna z lat dzieciństwa. Razem wspominają dawne czasy szczególnie te kiedy miała warkoczyki i robiła różne głupstwa, to była szalona dziewczyna.Dodaj nowy komentarz do artykułu Prezent ślubny
Nick: