Dodany: 2013-02-22 13:35:39

 

Tower BlockKino akcji ma wiele twarzy. I jedną z nich jest polowanie i walka o przetrwanie zuchwale pojedynki z mordercami i nagłe i zawirowane pościgi to to czego potrzebuje prawie każdy widz filmy online.

 

Znakomita większość filmy online to kino trzymające w napięciu do samego końca na tym polega kino akcji. W film Tower Block jesteśmy świadkami niesamowitego starcia pomiędzy mieszkańcami wieżowca a ukrytym snajperem. Śmierć z ukrycia może być bardzo niebezpieczna i w dodatku wywołuje panikę.

 

Rok po dokonaniu morderstwa pod wieżowcem numer 31 panuje już spokój i cisza, ale nagle dochodzi do kolejnych zamachów i mamy ofiary. Policja nie ma najmniejszych wątpliwości, że to doskonale ukryty snajper zaczyna swoje polowanie na obywateli. Teraz wszyscy muszą walczyć o przetrwanie w miejskiej dżungli. Czy uda im się przetrwać i ocalić swoje życie? W zasadzie trzeba przyznać, że fabuła tego filmu brzmi dosyć absurdalnie i mało sensownie. To przywilej kina akcji ono ma być przede wszystkim spektakularne.Dodaj nowy komentarz do artykułu Tower Block
Nick: