Dodany: 2013-02-22 13:54:26

 

Fun sizeW filmy online nie brakuje produkcji stworzonych specjalnie z myślą o najmłodszych widzach. Kino dla najmłodszych jest jednym z bardzo cennych rodzajów rozrywki. Młodzi widzowie cenią w kinie coś innego niż dorośli, słowa atrakcyjne ma to samo znaczenie, ale oznacza co innego w tym konkretnym przypadku.

 

Większość tego co się znajduje w filmy online nie jest dedykowane żadnej grupie wiekowej. Nowym filmem wchodzącym właśnie na ekrany kin jest film Fun size. Jego fabuła jest prosta i schematyczna w zasadzie od lat w tym gatunku przewija się tylko kilka schematycznych wątków i historii. W trakcie Hallowen jak wiadomo jest to święto wyjątkowe, zaginiony staje się młodszy brat jednej z uczestniczek zawodów cukierkowych. Teraz reszta imprezy musi sobie poradzić bez niej, bo ona do samego końca musi szukać swojego młodszego brata.

 

Czy uda jej się odnaleźć małoletniego brata nim rodzice dowiedzą się co się stały i pozostaje pytanie czy grozi mu jakieś wielkie lub małe niebezpieczeństwo. To sytuacja podbramkowa, ale z pomocą wspaniałych przyjaciół wszystko skończy się dobrze.Dodaj nowy komentarz do artykułu Fun size
Nick: