Dodany: 2013-02-22 13:56:26

 

MistrzWeterani wojenni mają na sobie bagaż z którym ciężko jest gdziekolwiek dojść. Jak ruszyć się do przodu? Trzeba przede wszystkim ułożyć sobie to wszystko w głowie w jak najlepszym porządku.

 

W filmy online nie brakuje filmów traktujących o tej tematyce. Kino jakim jest film Mistrz to nie jest typowy obraz o wojnie nawet w gronie filmy online. Akcja filmu opiera się już na życiu po wojnie czyli weteran wraca do domu. Problem z tym, że on sam nie wie gdzie i czym jest jego dom.

 

Nie może w związku z tym odnaleźć domu ani miejsca na ziemie próbuje ułożyć sobie życie, ale to nie jest łatwe zabłąkany w swoich własnych myślach i zagubiony w znanym mu kawałku świata nagle dociera do pewnego wizjonera. Tu jego umysł dostaje kolejny powód do wytężenia się do pracy. Mistrz bombarduje go swoją wizją świata i tym co che uczynić, przemawia to do naszego bohatera i staje się sposobem na rozwiązanie wielu kwestii tych najbardziej problemowych oczywiście. W filmie większość akcji została zapisana w minach rozgrywających osób. Czołowe postacie wszystko nimi mówią.Dodaj nowy komentarz do artykułu Mistrz
Nick: