Dodany: 2013-02-22 14:03:28

 

Witajcie w Pine HillŻycie potrafi zaskakiwać i to bardzo mocno w niektórych sytuacjach. O tym było już wiele filmy online. Zdecydowana większość filmy online jest bardzo mocna i wymowna kiedy mówimy o dramatach.

 

W film film Witajcie w Pine Hill widzimy jak były handlarz narkotyków zmienił swoje życie i wiedzie spokojne i poukładane życie póki co jeszcze samotne.

 

Mianowicie pracuje jako likwidator szkód za dnia a w nocy jest wikidajłem. Z tego i z tego nie wyciąga tak dobrych pieniędzy jak z handlowania, ale przynajmniej nie naraża się dla paru gramów substancji niedozwolonych. Nagle jego spokojne życie zostaje brutalnie przerwane i z hukiem i to bardzo mocnym. Otrzymuje wiadomość, która burzy jego dotychczasowy spokój ducha i zmusza do podjęcia natychmiastowych działań oraz podjęcia kilku zdecydowanych kroków. Najpierw rzuca dotychczasowe życie i wyjeżdża daleko stąd, bardzo daleko stąd. W ciszy i spokoju środowiska naturalnego odnajduje czas i miejsce do przemyśleń i naprawy swojego życia. Wskutek podjęcia kilku tych kroków musi on właściwie wykorzystać czas na refleksję.

 .Dodaj nowy komentarz do artykułu Witajcie w Pine Hill
Nick: