Dodany: 2013-02-22 14:08:27

 

Rodzina OrheimówNiespodziewane wiadomości potrafią przewrócić nasze dotychczasowe życie do góry nogami. Takie sytuacje nie są specjalnie przyjemne i miłe dla większości osób. Środowisko bywa często niesprzyjające, a dalej trzeba żyć.

 

W filmy online nie brakuje tego typu historii, zdecydowana większość z grona filmy online dotyka tych jakże poważnych tematów na zawsze zmieniających nasze czasem nudne i przewidywalne życie. Bohaterem film Rodzina Orheimów jest młody osobnik syn konkretnie mówiąc niespodziewanie odbiera telefon od matki dowiaduje się, że jego ojciec nie żyje.

 

W związku z taką sytuacją musi podjąć kilka poważnych kroków. Najpierw ma za zadanie dokonać przede wszystkim dobrej oceny sytuacji. Zanim do tego dojdzie czuje się przytłoczony przez to co czuje. Jedyne uczuci jakie mu towarzyszą to gniew i ulga, a wszystko to dzieje się po zakrapianej alkoholem imprezie. Nie ma ona jednak związku z tym co spotkało jego ojca. Te dwie sytuacje nie są ze sobą jakkolwiek związane ani skorelowane jaki finał spotka tą historię?.Dodaj nowy komentarz do artykułu Rodzina Orheimów
Nick: