Dodany: 2013-02-22 14:13:00

 

The HelpersWiększość filmy online zawiera w swojej obsadzie młodych ludzi. Zdecydowana większość z filmy online nie budzi zainteresowania u swojej grupy docelowej. Z tym problemem próbują walczyć w coraz bardziej komercyjny sposób.

 

Tworzenie historii pod publiczkę sprawia, że coraz mniej osób interesuje się oglądaniem tego typu produkcji wybierają inne metody rozrywki.

W film The Helpers fabuła jest typowa jak dla horroru z udziałem młodych osób. Grupka znajomych postanawia wyruszyć w podróż po Ameryce Północnej. Wszystko się komplikuje muszą zmienić trasę ze względu na objazd.

 

Nic tu na to nie poradzą. Bez objazdów się nie da przejść tego kawałka drogi. Po pokonaniu kilku planowanych etapów drogi są zmuszeni do zatrzymania się na nocleg. W pobliskiej miejscowości wiąże się to z początkiem ich dramatu. Rano wcale nie budzą się w hotelowych pokojach i zagraża im poważne niebezpieczeństwo. Mogą zostać ofiarami mordercy co ich uratuje i uwolni od tego wszystkiego? Nic tylko on sami mogą sobie pomóc.

Dodaj nowy komentarz do artykułu The Helpers
Nick: