Dodany: 2013-02-22 14:17:13

 

Sugar ManWiele dzieł z filmy online to dokumenty biograficzne. Jednymi z najchętniej prezentowanych tam postaci są przede wszystkim muzycy zwłaszcza rockowi. To ich rolą jest szokowanie publiczności z tej racji ich biografie są najchętniej oglądane i cieszą się olbrzymią popularnością.

 

W filmy online mało kto jednak wybiera ten rzadki rodzaj filmów jakim są biografie. Dzieło jakim jest film Sugar Man opowiada historię jednego z przyszłościowych i zawodowych muzyków. Miał mieć większą karierę niż Bob Dylan, ale po wydaniu pierwszej płyty zapadł się pod ziemię i słuch o nim zaginął. Nikt teraz nic nie wie o tej sprawie. CO z tym zrobić?

 

Na pewno nieraz zastanawiał się sam reżyser dokumentu. Fabuła jest prowadzona po faktach z dokładnym ich odwzorowaniem jak się okazuje bohater był wybitnie niejednoznaczny i trudno jest przedstawić go w jasnym świetle. Jednowymiarowość bohaterów wzbudza większą sensację w dokumentach i sprawia, że widzowie przyciągają nasza uwagę na całego. Dokumenty to coś istotnego dla świata., przechowują pamięć.Dodaj nowy komentarz do artykułu Sugar Man
Nick: