Dodany: 2013-02-22 14:19:01

 

Czas nosorożcaPolityka i uczucia to dwie bardzo skomplikowane kwestie połączone mogą nam namieszać w życiu i to bardzo mocno. O tym przekonało się już wielu bohaterów filmy online. Zdecydowaną przewagę w filmy online stanowią postacie niejednowymiarowe.

 

W film Czas nosorożca bohaterowie to wyznawcy islamu para, rzecz toczy się w trakcie rewolucji w Iranie. Trafiają do aresztu z racji tego, że wpływowy kierowca zakochany w głównej bohaterce chce rozdzielić ją od męża. Postanawia wykorzystać do tego celu swoje wpływy polityczne. Po wyjściu z więzienia kobieta dowiaduje się, że jej mąż nie żyje a minęło już 10 lat.

 

Chce wyjechać do Stambułu w Turcji, tak też postępuje. Nagle jej mąż odzyskuje wolność 10 lat potem dowiaduje się, gdzie przebywa jego żona. Postanawia wyruszyć za nią i dociera do Stambułu. Jak to się dalej potoczy? Kto by pomyślał, że polityka i emocje mogą wyzwolić tak potężne emocje i doprowadzić do takich zawirowań w życiu osób prywatnych. Polityka może skomplikować życie każdemu bez względu na jego stosunek do polityki.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czas nosorożca
Nick: