Dodany: 2013-02-22 14:21:08

 

Faceci w czerni 3W filmy online nie ma miejsca na wiele gadania przeważnie musi toczyć się nagła akcja. To wszystko zapewni nam kilka mocnych filmy online. film Faceci w czerni 3 jest doskonałą ekranizacja jakże wspaniałej historii tym razem to już jej trzecia odsłona.

 

Po raz trzeci możemy zobaczyć jak dwóch dzielnych detektywów radzi sobie z kosmitami i ich wybrykami. Na każdym kroku czai się niebezpieczeństwo nie wiadomo kto jest człowiekiem a kto kosmitą lub innym stworem z zaświatów albo jeszcze czegoś innego. W tej trzeciej już części bohaterowie muszą odnaleźć w przeszłości słynnego agenta i ocalić go przed zemstą kosmitów.

 

Podróże kształcą jak wiadomo a te w czasie to już na pewno tak. Sporo jest zawirowań spowodowanych zmianami czasu i tym podobnych rzeczy. Także to nieco odciąga od głównych nurtów w filmie. I sprawia, że oglądanie wydaje się być mocno utrudnione i przede wszystkim mało czytelne. Realizacja tej części pochłonęła mniej pieniędzy, bo walki i przez to efektów specjalnych jest mniej niż w poprzednich częściach.Dodaj nowy komentarz do artykułu Faceci w czerni 3
Nick: