Dodany: 2013-02-22 14:25:57

 

Big Time MovieFilmy online to kino bez sensu. Pod prawie każdym względem zdecydowanie najbardziej bolesny dla większości z nas jest fakt, że fabuła jest najgorszą częścią filmy online. Bez niej wszystko wygląda jak źle dopasowany garnitur i ciasne wdzianko.

 

Taki jest niestety film Big Time Movie, nic nie przerywa tej bezlitosnej tendencji do tworzenia filmów online całkowicie pozbawionych sensu i logiki. Niestety one nadal powstają i są coraz gorsze, wymieniony wyżej film pasuje do tego trendu.

 

Potrafi się w nim odnaleźć dość szybko. Akcja rozpoczyna się na początku od tego jak grupka młodych osób członków zespołu postanawia wyruszyć w trasę koncertową. Do tego jednak nie dojdzie, dlaczego? Z jasnych względów ich walizki zostaną zamienione na walizki z tajną bronią, która może zniszczyć cały świat i pogrążyć w go w chaosie i ciemności. Dostęp do takiej borni jest na celowniku wielu osób, mówiąc szczerze bardzo wielu. Także jednego bogatego gościa, który chce władzy nad światem i panowania na tej ziemi. Nasi niewinni bohaterowie stali się na celowniku złego przestępcy.Dodaj nowy komentarz do artykułu Big Time Movie
Nick: