Dodany: 2013-02-22 14:28:30

 

John CarterWiele z filmy online to także coś z pogranicza science fiction. Większość filmy online osadzonych w tym gatunku ma bardzo słabą i mało sensowną fabułę. Taki jest też film John Carter.

 

Jego bohaterem jest barbarzyńca i weteran wojny domowej w Ameryce jednocześnie. Takie połączenie gwarantuje mocny zastrzyk adrenaliny rząd postanawia wysłać go na misję specjalną na obcą planetę mianowicie zdecydowali się na podróż na Marsa.

 

Na Marsie wcale nie jest tak pusto okazuje się, że ta czerwona planeta jest zamieszkała i to przez wielkie zielone stwory. Mają grubo ponad cztery metry i są dosyć agresywne dzielny John Carter to bohater na miarę naszych czasów. Dzielnie stawia czoło rywalom i walczy zawzięcie z całych sił by wypełnić misję. Trzeba przyznać, że taki barbarzyńca doskonale wygląda i pasuje do tych stworów. Niczym pierwsi ludzi w otoczeniu groźnych dinozaurów. Potężne zwierzęta stanowią przeszkodę w podbiciu i zamieszkaniu planety. Ucywilizowanie tego miejsca może zająć trochę czasu do końca filmu.

 

Dodaj nowy komentarz do artykułu John Carter
Nick: