Dodany: 2013-02-22 14:37:39

 

Now Is GoodFilmy online lubią filmy poruszające przede wszystkim emocjonalnie. Takie sprzedają się wprost doskonale większość osób czuje się poruszona i dlatego je wybiera. Im więcej filmy online obejrzymy tym lepsze mamy rozpoznanie w gatunkach i rodzajach filmów.

 

W film Now Is Good widzimy bardzo poruszającą historię, która może dotknąć i przydarzyć się każdemu z nas bez wyjątku. Głowna bohaterka tego dzieła jest młoda i niestety śmiertelnie chora ma raka.

 

Sporządza listę rzeczy, które chce zrobić a na niej znajdują się między innymi takie rzeczy jak narkotyki czy seks. Od tego momentu życie wydaje się stać przed nią otworem a ona wreszcie czuje, że żyje. Niespodziewanie napotyka miłość swojego życia okazuje się nią sąsiad. Jak zakończy się ta niezwykła i w pełni oryginalna historia? Trzeba zobaczyć samemu na własne oczy tu przekaz słowny nie oddaje tego ja bardzo możemy czuć się poruszeni akcją filmu. Jest to kino emocjonalne, ale bez melodramatyzmu, choć chwil wzruszenia nie zabraknie, to film z serii wyciskacz łez.

 .Dodaj nowy komentarz do artykułu Now Is Good
Nick: