Dodany: 2013-02-26 09:54:24

 

Nad życiePolskie kino dramatyczne ma swoich fanów także wśród widzów filmy online. Większość z filmy online to kino akcji, ale dla dramatu obyczajowego także znajdzie się miejsce. Tym bardziej, że film Nad życie to historia oparta na faktach i rozegrała się na oczach całego narodu.

 

Bohaterką filmu jest Agata Mróz znana polska siatkarka była jedną z czołowych postaci polskiej siatkówki zwłaszcza tej źeńskiej. Miała męża i dwójkę dzieci osierociła ich. Przed startem w kolejnych zawodach sportowych szczeblu krajowego dowiaduje się, że ma białaczkę. Śmiertelna choroba próbuje pokrzyżować jej plany zawodowe i rodzinne. To bardzo wzruszająca i dramatyczna opowieść o tym co jest w życiu ważne i istotne. O tym jak kruche jest ludzkie życie i jak jest ważne.

 

Dramat polskiej siatkarki jest ukazany na każdym tle i wzbudza wielkie emocje. Agata Mróz była jedną z największych polskich siatkarek w historii tego sportu przyczyniła się do wielu znaczących sukcesów naszej reprezentacji sportowej. Sport, rodzina, choroba jedna z tych rzeczy nie pasuje do reszty, ale niestety czasem się zdarza.Dodaj nowy komentarz do artykułu Nad życie
Nick: