Dodany: 2013-02-26 10:00:27

 

Jazda na krawędziKino dokumentalne dosyć często gości w filmy online. Przeważnie musi to być naprawdę bardzo dobry dokument by trafił do filmy online. W ich tle znajduje się bardzo wiele odrzuconych produkcji naprawdę rewelacyjnych na wysokim poziomie.

 

Fabuła film Jazda na krawędzi toczy się wokół ulicznych wyścigów w pełni legalnych odbywających się na jednej z Brytyjskich wysp już od lat w zasadzie można je uznać za tradycję. A ta jak wiadomo zobowiązuje.

 

Wyścigi odbywają się na ulicy bez żadnych ograniczeń prędkości najmniejszych. Większość osób zatem naraża swoje życie ilekroć bierze udział w tym prestiżowym wyścigu. Film ma swojego narratora jest nim znany amerykański aktor Jared Leto. W filmie mamy pokazanych kilku głównych bohaterów o kim mowa? O młodych ambitnych i zdolnych do współzawodnictwa mężczyzn w wieku do 30 lat jeden z najstarszych ma 29 lat. Film pokazuje całe kulisy wyścigu oraz przygotowania potem sam wyścig i przedstawiona jest historia tych wyścigów jej początki i szczyt popularności.Dodaj nowy komentarz do artykułu Jazda na krawędzi
Nick: