Dodany: 2013-02-26 10:04:21

 

NiemożliweW filmy online jest sporo kina katastroficznego. W większości filmy online nie spełniają jakichś wygórowanych kryteriów z zakresu kina gatunkowego. W film Niemożliwe widzimy akcję jaka odgrywa się dosyć często w krajach będących wyspami.

 

Szczególnie na tsunami narażone są kraje azjatyckie. To tam często mamy do czynienia z wydarzeniami katastroficznymi. Woda wyrządziła już wiele szkód na wielką skalę. W film Niemożliwe przeciętna amerykańska rodzina spędza wakacje w raju czyli Tajlandii nagle uderza w wyspę tsunami i zwykli amerykanie muszą wykazać s siebie maksimum bohaterstwa na jakie ich stać. Udaje im się to przez całą długość trwania filmu aż do samego końca i przynosi im to bardzo nieoczekiwane rezultaty.

 

Wracają do domu, uratowali się przeżyli i czują się dobrze nawet bardzo dobrze. Rewelacyjnie wręcz końcówka iście Hoolywodzka i pełna patosu i wzruszenia. Porusza nawet najtwardszych twardzieli i najbardziej odpornych śmiałków. Film jest dosyć długi, ale nie czuć upływu czasu, akcja trzyma za gardło do samego końca.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Niemożliwe
Nick: