Dodany: 2013-02-26 10:13:07

 

SzczęściarzKino romantyczne to gatunek na wymarciu to widać w filmy online. O jego wymieraniu nie świadczy liczba filmy online z tego zakresu tematycznego, ale ich jakość i sposób przedstawiania relacji damsko-męskich.

 

Jakość jest coraz niższa i widać, że produkcje tego typu mają coraz mniej do zaoferowania i pokazania w dzisiejszym świecie. W film Szczęściarz poznajemy dosyć ciekawą historię amerykańskiej miłości jest ona pokazana w zupełnie inny sposób niż dotychczasowe produkcje z zakresu kina romantycznego.

 

Nie jest to komedia to typowy trudny do udźwignięcia dramat. Weteran wojny w Iraku wraca do Ameryki po groźnym wypadku w którego miejscu znalazł zdjęcie pięknej dziewczyny. Postanawia ją odnaleźć w tym celu odbywa podróż po całym kraju. Odnajduje ją jak się okazuje, że jest ona doktorem weterynarii i w dodatku wdową po żołnierzu z tej samej wojny. PO początkowym trudnym pierwszym kontakcie okazuje się, że rodzi się między nimi prawdziwe i gorące uczucie. Jaki to wszystko będzie miało finał i do czego on nas zaprowadzi.Dodaj nowy komentarz do artykułu Szczęściarz
Nick: