Dodany: 2013-02-26 10:16:27

 

AvengersW filmy online nie brakuje bohaterów zwłaszcza tych z pierwszych stron komiksów serii Marvela. Połączone siły Marvela i DC Comics to już duet, który bardzo trudno przebić lub mu sprostać.

 

Są całkowicie bezkonkurencyjni w tej branży to trzeba przyznać natychmiast. W film Avengers zebrano większość superbohaterów tych dwóch największych sieci. Są to niesamowite przygody na jakie stać tylko orłów. Tłumy bawią się doskonale na tym filmie, w końcu to dzieciństwo wielu starych i małych amatorów świata komiksów i nie tylko. Akcja nabiera tempa z minuty na minutę a my powoli dowiadujemy się coraz więcej.

 

Trzeba przyznać, że fabuła nie jest zbyt skomplikowana jak przystało na ekranizacje bohaterów. Przybywa bardzo zły nieprzyjaciel z dalekiego kosmosu i nikt dotąd o nim nigdzie nie słyszał ani o nie widział. Nowy zły nieznany jest tak groźny, że mobilizuje się przeciwko niemu plejada gwiazd komiksów od Thora poczynając kończąc na Hulku, przez Xmenów i Iron mena. Taka drużyna jest naprawdę nie do pokonania i nie do załatwienia razem mogą naprawdę wszystko.Dodaj nowy komentarz do artykułu Avengers
Nick: