Dodany: 2013-02-26 10:22:46

 

Myśl jak facetNie od dziś wiadomo, że kobiety to przebiegłe istoty są podstępne i bardzo emocjonalne. O tym nakręcono już setki filmy online. W większości wypadków w filmy online możemy odnaleźć setki wzruszających komedii.

 

W film Myśl jak facet nie odnajdziemy wzruszeń tu jest raczej coś na kształt komedii romantycznej jak sama nazwa wskazuje romantyzm w tym wypadku powinien oznaczać coś z pogranicza przynajmniej wzruszenia. W filmie tym kobiety grają pierwsze skrzypce są już zdenerwowane tym, że nie wiedzą jak myślą faceci. Postanawiają to zmienić na trwałe.

 

Przypadkiem wpadają w posiadanie książki zdradzającej jak działa i przede wszystkim jak myśli mężczyzna. Wprowadzają w życie swoje sztuczki jakie wyczytały w słynnej i rewelacyjnej książce, wszystko ku ich wielkiemu zaskoczeniu idzie zgodnie z planem. Problemy pojawiają się kiedy mężczyźni wpadają w posiadanie tego jakże cennego egzemplarza. I co teraz? To moment przełomowy w którym fabuła zawiązuje się i od tej chwili akcja nabiera tempa. Może w książce jest też wiadomość o tym jak myślą kobiety? Odpowiedź na te pytania może przynieść ciekawe rezultaty.Dodaj nowy komentarz do artykułu Myśl jak facet
Nick: