Dodany: 2013-02-26 10:24:51

 

21 Jump StreetWiększość filmy online to kino dedykowane osobom młodym szukającym rozrywki w dzisiejszym świecie. Szczęście jakie płynie z obrazów dla nastolatków w filmy online zdaje się odbierać im czasem rozum.

 

A to jak zawsze źle się kończy. Komedie to filmy chętnie oglądane przez młode pokolenia. Jedną z nowszych i ciekawszych historii jest film 21 Jump Street . Widzimy w nim dwóch bohaterów a są to dwaj policjanci fizycznie to swoje przeciwieństwa, ale za to intelektualnie są prawie identycznie. Jeden jest gruby i niski a drugi umięśniony i wysoki razem stanowią parę patrolową. Powstaje problem w policji co zrobić z takimi dwoma nierozgarniętymi policjantami trzeba ich gdzieś zrzucić na bok by nie przeszkadzali za bardzo w pracy operacyjnej.

 

I nadarza się ku temu okazja zadanie specjalne mają wejść do liceum i udawać uczniów oraz wytropić narkotykowych dillerów. Jak się okazuje plan taki może być trudny do realizacji i wykonanie go może być trudniejsze niż się wydaje na pierwszy rzut. Bowiem policjanci wpadają w pułapkę dobrej zabawy, postanawiają się bawić na całego.Dodaj nowy komentarz do artykułu 21 Jump Street
Nick: