Dodany: 2013-02-26 10:29:51

 

Anioły i kowbojkiW filmy online nie brakuje ani kina przygodowego ani komedii. Większość z filmów kina familijnego to produkcje z pogranicza tych dwóch gatunków jakże dla siebie bliskich. W film Anioły i kowbojki to opowieść o poszukiwaniach młoda dziewczyna gdzieś na dalekim i dzikim zachodzie postanawia odszukać ojca, którego nigdy nie znała.

 

Podróż w nieznane szybko owocuje poznaniem nowych i ciekawych twarzy. Dziewczyna trafia na zawody dzikiego rodeo postanawia zostać kowbojką i to całkiem niezłą. Dołącza do grupy dziewczyn biorących udział w rodeo i prosi ich nauczyciela by i ją nauczył jak ujeżdżać byka lub konia.

 

Teraz zaczyna się prawdziwa akcja tego filmu pogoń za przygodą i brawurą. Wiatr w żagle i do przodu witaj przygodo śmiało do przodu. Jak to wszystko się zakończy to wie tylko i wyłącznie reżyser i scenarzysta. Film rozwija się z minuty na minutę i wszystko idzie do przodu akcja zmienia się i nabiera tempa. Fabuła jest wciągająca i intrygująca jak stwierdza większość krytyków. Film jest inspirującym obrazem o relacjach trudnych rodzinnych i tym jak można je pogodzić.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Anioły i kowbojki
Nick: