Dodany: 2013-02-26 10:34:25
 

Cezar musi umrzećKino lubi eksperymenty widzowie filmy online są przystosowani do szokujących pozycji. Pomysły bywają bardzo różne czasem spora część filmy online potrafi zaskoczyć na każdym kroku.

 

W film Cezar musi umrzeć widzimy bardzo skomplikowaną akcję na samym początku poznajmy więzienie o zaostrzonym rygorze we Włoszech. Akcja rozgrywa się właśnie tam. Dochodzi tu do poważnych powikłań władze wpadają na pomysł zorganizowania przedstawienia teatralnego.

 

Tematem przedstawienia będą losy Cezara, który został zabity przez senat. O tym traktuje cała sztuka więźniowie z dość rozbudowaną kartoteką i niezłym dorobkiem kryminalnym odgrywają swoje role bardzo dobrze wręcz wzorowo. Z czasem powstaje problem, bo stosunkowo za mocno wczuwają się w swoje role co może doprowadzić do tragedii. Teatr nie powinien być brany na aż tak poważnie. Jest to dramat włoskiego wykonania pełen ciekawych niespodzianek. W kinie włoskim rzadko możemy spotkać takie dzieła, autorzy z tego kraju nie zbyt często zajmują się dramatycznym kinem.Dodaj nowy komentarz do artykułu Cezar musi umrzeć
Nick: