Dodany: 2013-02-26 10:45:58

Let It ShineMiłość w dzieciństwie to poważna sprawa. Pierwsze zawody miłosne są bardzo bolesne i trudne do przełknięcia. Radzenie sobie z nimi spada na rodziców nakręcono o ty już wiele filmy online.

 

W filmy online nie ma już zbyt wiele przestrzeni na oryginalne scenariusze przetestowano już chyba wszystko co się da. W film Let It Shine widzimy jak dwaj młodzi chłopcy spotykają swoją koleżankę z dzieciństwa. Okazuje się, że robi karierę piosenkarki z coraz większym rozmachem.

 

Informuje ich o konkursie piosenki jeden z nich pisze dla niej piosenkę, która startuje w tym konkursie. Dochodzi do pomyłki, piosenka jest wzięta za dzieło jego kolegi a na dziewczynie robi bardzo pozytywne wrażenie. Sam autor nie dementuje pomyłki, postanawia przejść nad tym do porządku dziennego aż do momentu w którym okazuje się, że kolega zdobywa powoli także serce dziewczyny. Podboje okazują się coraz bardziej skuteczne i przynoszą należne korzyści co boli autora piosenki i mobilizuje zarazem do walki o jej serce. Czy mu się uda?.Dodaj nowy komentarz do artykułu Let It Shine
Nick: