Dodany: 2013-03-06 11:06:04

 

Uśpiona komórkaSeriale online to bardzo ciekawa rozrywka. W wielu seriale online pojawiają się wątki patriotyczne i często stają się tłem do pokazania bohaterów i ich dzielnych losów po to by zachęcić do większego zainteresowania ojczyzną.

 

W serial Uśpiona komórka fabuła kręci się wokół działających na terenie USA siatek terrorystycznych. Inicjatywa wywiadu amerykańskiego polega na przedostaniu się do wnętrza tej zamachowej organizacji i pokrzyżowania jej planów w całości. Okazuje się, że ten plan ma wiele wad i każda z nich wydaje się być nie do przeskoczenia.

 

Problemy pojawiają się na każdym kroku to bardzo niebezpieczna misja mająca na celu ułatwienie przejęcia kontroli nad terrorystami. Zadanie grozi bardzo wielkim niepowodzeniem trudno jest ustalić dokładne informacje, przecież przestępcy są ostrożni i nie mają zamiaru się wystawiać lub przekazywać niepotrzebnych informacji. Akcja w serial Uśpiona komórka jest toczona w dobrym tempie i potrafi trzymać w napięciu do samego końca. Warto uważać na najmniejszym nawet kroku, łatwo jest się potknąć.Dodaj nowy komentarz do artykułu Uśpiona komórka
Nick: