Dodany: 2013-03-06 11:07:44

 

HuntedW seriale online nie brakuje odważnych i czasem beszczelnych produkcji. Spora część seriale online to produkcje na poziomie zwłaszcza jeśli chodzi o kino akcji i sensacji. Jest ono pełne motywów zaskakujących większość z nich to opiera się na strzelaniu z nienacka i wybuchach z ukrycia.

 

To właśnie dzieje się w kolejnych odcinkach serial Hunted. Bohaterowie serialu to tajna agentka pracująca dla wielkiego wywiadu amerykańskiego jej zadaniem jest przede wszystkim wykrycie i rozszyfrowanie siatki przestępców. Jej pracę przerywa brutalny zamach kończy się niepowodzeniem i bohaterka po wyjściu ze szpitala planuje zemstę, nagle zatrudnia się w swojej agencji jako niańka.

 

Postanawia przeprowadzić swoje własne śledztwo jego efektem ma być namierzenie tajnego zamachowca. Okazuje się na wstępnym etapie, że tym zamachowcem jest ktoś z jej pracy. Postanawia się zemścić czy jej się to uda? Tego jeszcze nie wiemy. Warto zatem oglądać serial Hunted podczas trwania tej rozgrywki wychodzą na jaw tajemnice z jej dzieciństwa.Dodaj nowy komentarz do artykułu Hunted
Nick: