Dodany: 2013-03-06 11:17:33

 

Monday MorningsMedycyna to ulubiony temat twórców seriale online, bez cienia wątpliwości jest to bardzo dobry temat z wieloma motywami schodzącymi na rzekome wysiłki lekarzy w celu ratowania ludzkiego życia .

 

Zdecydowana większość spośród seriale online to coś ponadczasowego, dzieła, które mogą zapisać się do przyszłości tego świata. Niestety serial Monday Mornings taki nie będzie z racji zbyt oklepanego stylu i fabuły mało wciągającej.

 

Wszystko dzieje się w szpitalu a na pierwszym planie są perypetie lekarzy zawodowe, ale najistotniejsze są oczywiście te prywatne. Życie prywatne w serialach jest niezwykle mocno eksploatowane i tworzy się z niego motyw przewodni. Fabułę spinają cykliczne cotygodniowe spotkania między lekarzami mają one na celu wymianę poglądów na temat chorób śmiertelnych. Ich owocem ma być nic innego jak wynalazek, lekarstwo leczące te choroby. Znalezienie odpowiedzi na te pytania nie udało się jeszcze nikomu i nie wiadomo czy się kiedykolwiek uda. Zagadki medycyny są ciekawsze niż życie prywatne. Koniecznie ogląaj serial Monday Mornings.Dodaj nowy komentarz do artykułu Monday Mornings
Nick: