Dodany: 2013-03-06 11:26:59

 

DeceptionSeriale online lubią zaskakiwać oczywiście widzów najbardziej, bo to na nich im najbardziej zależy. Zaskoczenie można wywołać tylko przez niespodziankę. W seriale online nie ma miejsca na zbyt wiele patosu.

 

Jego odrobinę możemy czasem odnaleźć w pięknych wizjach świata rodem z ameryki to tam dostaniemy przynajmniej jakąś część popkultury. W serial Deception jesteśmy świadkami jak ginie w okolicznościach samobójczych młoda, bogata, piękna studentka farmaceutyki nietrudno się domyśleć na co. Przedawkowanie narkotyków, wszyscy z jej otoczenia są głęboko poruszeni jej śmiercią.

 

Powstaje jednak pewna wątpliwość jaką posiada agentka FBI, nie wierzy w wersję oficjalną. Postanawia na własną rękę przeszukać całe to otoczenie i postanawia w związku z tym zinfiltrować całe środowisko zmarłej w celu znalezienia odpowiedzi na to nurtujące ją pytanie. Taka jest rola policji w takich sytuacjach by szukać dziury w całym. Mają udowodnić, że ofiara została zamordowana i tyle. Pytanie czy to prawda czy nie. Akcja serial Deception przyniesie odpowiedź.Dodaj nowy komentarz do artykułu Deception
Nick: